Społeczeństwo w Polsce

W obecnych czasach na świecie i w Polsce dzieje się bardzo wiele. Tak naprawdę jest to temat szalenie gorący, ponieważ dzieje się coś, co może i pewnie będzie miało ogromny wpływ na poszczególne kraje. Jeszcze do niedawna na świecie były bardzo pomieszane narodowości w wielu miejscach. Polska w tym zakresie również nie odstawała od reszty, ponieważ tu także były osoby, które miały zupełnie inną religię oraz zasady, jednak, mieszkając tu, dostosowywały się do miejsca, w którym żyją.
Tym razem jednak jest to zdecydowanie za mało. Ponieważ dziś liczba imigrantów, którzy przyjeżdżają do Europy jest coraz większa i obecni imigranci nie zamierzają się dostosowywać do kraju, w którym obecnie przebywają, cała Europa wygląda, jakby przechodziło przez nią tsunami. Imigranci mają głęboko w nosie integrację i tam gdzie stoją, robią spory bałagan. Oczywiście znajdują również zwolenników, którzy z uporem maniaka będą twierdzić, że ci ludzie są znerwicowani, bo uciekli od wojny. To tylko w bardzo niewielkim stopniu prawda, gdyż niemal trzy czwarte osób napływających do Europy to osoby, które pochodzą z miejsc, gdzie w ogóle nie ma wojen, tylko względny spokój.

Te osoby hurtownia odzieży męskiej wólka kosowska szukają po prostu lepszego życia. Niestety jadąc do Europy, przygotowali się na to, że będzie lepiej, że dostaną wszystko i nikt nie będzie się ich czepiał. Tymczasem okazało się, że dzięki nim jest coraz więcej przestępstw, zaczyna być jeden wielki bałagan w Europie i nikt nad nimi nie panuje. Dlatego we wszystkich krajach społeczeństwo jest podzielone, ponieważ tam, gdzie nie zdążyli niczego nabroić, zwykle mają poparcie, natomiast tam, gdzie już były przestępstwa, gwałty oraz jeden wielki śmietnik, nie ma już takiej tolerancji w kwestii ich przybycia.
W Polsce istnieje jeszcze jeden punkt zapalny, którym jest KOD. W normalnym tłumaczeniu to Komitet Obrony Demokracji. Trudno jednak w jego działaniu dopatrzyć się obrony demokracji, skoro na pierwszych miejscach na zdjęciach z manifestacji są osoby, które akurat w poprzednim rządzie, bardzo łamały demokrację. W dodatku jest to atak na rząd wybrany demokratycznie.
W obecnym czasie zarówno w Polsce jak i na świecie, jest bardzo wiele miejsc, w których są dosłownie punkty zapalne, czyli takie, gdzie tylko patrzeć, jak wybuchnie jakaś awantura lub wojna domowa.echo

Zobacz stronę autora: Ciągnik elektryczny